Girteka Logistics Mokymų akademija

Vienas iš Girteka Logistics personalo politikos tikslų yra rūpintis savo vairuotojų profesionalumu bei kelti jų kvalifikaciją. 

Girteka Mokymų centro pagrindinis uždavinys – kokybiškai paruošti, naujai priimtus ir esamus, vairuotojus vykdyti tarptautinius krovinių pervežimus, periodiškai atnaujinti jų žinias bei tobulinti saugaus bei ekonomiško vairavimo įgūdžius. Svarbu, kad vairuotojai įsisavintų ne tik technines žinias, bet ir tinkamo elgesio, komunikacijos gaires, kad sugebėtų profesionaliai reaguoti į įvairias darbe pasitaikančias situacijas.

Vairuotojų patogumui, Mokymų centro padaliniai yra įsikūrę prie pagrindinių „Girteka Logistics“ transporto padalinių Vilniuje ir Šiauliuose. Mokymų centre vykdomi formalūs - vairuotojų profesinio kvalifikacijos įgijimo bei periodinio jos tobulinimo mokymo programos („95 kodas“) – mokymai. Taip pat ir neformalūs, vairuotojų pasirengimui ne mažiau svarbūs, mokymai: - teorinis bei praktinis testavimas, konsultacijos vairuotojams aktualiais klausimais.

Kiekvienas Girteka Mokymų centro komandos narys – kvalifikuotas savo srities specialistas, tobulinantis kompetencijas tiek įmonės vidiniuose, tiek išoriniuose mokymuose. Žingeidūs ir savo darbą mėgstantys darbuotojai puikiai išmano vilkikų technines savybes, eksploatavimo reikalavimus bei galimybes, savarankiškai gilinasi į reglamentus bei jų pakeitimus, domisi naujausiomis transporto sektoriaus aktualijomis. Visi mokytojai turi vairuotojų mokytojo - instruktoriaus liudijimus.

Mokymų centro vykdomų mokymų rūšys:
1. Kvalifikacijos kėlimo / bendrieji mokymai;
2. Ekonominio vairavimo mokymai;
3. Vairuotojų važiuojančių Norvegijos keliais mokymai;
4. Vairuotojų važiuojančių Skandinavijos keliais mokymai;
5. Vairuotojų važiuojančių Europos ir Rusijos keliais mokymai;
6. Naudojimosi naujausia technika mokymai (Mercedes-Benz ir Volvo);
7. Tam tikrų krovinių specifinio vežimo - ADR, TAPA ir t.t.

„Girteka Logistics“ Mokymų centras atviras naujovėms bei iššūkiams - nuolat ieško naujausių / efektyviausių informacinių technologijų sprendimų, naudoja šiuolaikišką demonstracinę įrangą, stendus, interaktyvius testavimus, simuliatorius..