Girteka Logistics vilkikus vairuoja jau 10 000 profesionalių vairuotojų

Girteka Logistics transporto parkas išaugo iki 5 000 vilkikų ir 5 500 puspriekabių, o mūsų kolegų vairuotojų jau 10 000! Ta proga Šiauliuose surengėme šventę vairuotojams, sveikinome ir dėkojome už tai kad visi judam vienu keliu.

„Dar prieš pusmetį šventėme 8000-ojo vairuotojo įdarbinimą, o šiandien galime pasidžiaugti, kad prie mūsų prisijungė jau 10 000-asis vairuotojas. Per paskutinius 10 metų išaugome 10 kartų. Tai yra ilgas kelias, kuriuo mes kartu su visais buvusiais ir esamais vairuotojais sėkmingai atvažiavome į šią dieną. Kiekvienas savo darbu prisidėjo prie Girteka Logistics sėkmės. Kaip skelbiame mūsų išsigrynintoje misijoje – mums rūpi kolegos (angl. k. WE CARE), mums rūpi ne tik dirbti, bet ir pasidžiaugt pasiekimais kartu. Man rūpi padėkoti Jums visiems ir pasveikinti jus visus, o kartu ir mūsų 10 000 vairuotoją.“ – kalbėjo Girteka Logistics transporto veiklos vystymo direktorius Donatas Načajus.

10 000 – uoju vairuotoju tapo Donatas Triaupys, kalbiname kolegą:

Kaip jautiesi tapęs 10 000 – uoju vairuotoju? Ką manai apie šį renginį?
Nustebintas, visiškai nesitikėjau. Šis renginys tikrai motyvuoja ir parodo Girteka Logistics kaip stiprią ir rimtą įmonę. Malonu, kai vadovai asmeniškai spaudžia ranką ir sveikina.

Ar seniai vairuoji vilkiką ir kur to išmokai? Kodėl pasirinkai Girteka Logistics?
Teises turiu 3 metus, čia Girteka Logistics dar praėjau reikalingus mokymus. Eko vairavimas jau buvo pažįstamas iš anksčiau, tad puikiai sutapo mano vertybės su įmonės. Dėl įmonės pasirinkimo prisidėjo ir draugų rekomendacijos, tikiuosi, kad viskas seksis.

Džiaugiamės visi kartu, kad mūsų jau tiek daug!

Akimirkos iš šventės Šiaulių transporto bazėje:

.