Girteka Logistics mokytojai Volvo Trucks Driver Challenge 2018 Lietuva nugalėtojai!

Lietuvos „Volvo Trucks driver Challenge 2018" čempionas – Girteka Logistics mokytojas – instruktorius Vygintas Vitkauskas!

Visi „Drivers Challenge 2018" Lietuvos finalo dalyviai turėjo įveikti numatytą maršrutą kuo ekonomiškiau su „Volvo FH" bei atlikti tiksliojo manevravimo užduotis su „Volvo FH" miškavežiu Kuršėnų autodrome, Šiauliuose, kur vyko Volvo Trucks Driver Challenge Lietuva finalas.

Tai buvo iššūkių ir įgūdžių išbandymų kupinos varžybos, kurias mūsų Drivers Academy mokytojai įveikė be didesnių sunkumų ir laimėjo visas tris pirmąsias prizines vietas! Tai puikus pavyzdys, kad Girteka Logistics vairuotojus moko tikri profesionalai.

Lietuvos ir mūsų, Girteka Logistics, čempionai:


Darius Visakavičius (2 vieta); Andrej Kreč (3 vieta); Vygintas Vitkauskas (1 vieta)


Tai buvo pirmasis mano dalyvavimas tokio tipo varžybose. Nemanykite, kad tai, kaip sakoma, naujoko sėkmė – vilkiką vairuoju jau nuo vaikystės (pradėjau dar tėčio padedamas). Varžyboms ypatingai nesiruošiau, tačiau kiekvieną dieną mokydamas kitus vairuoti saugiai ir ekonomiškai mokausi ir pats, pamatau ir savo daromas klaidas, tobulintinas vietas. O kai mokomės ne tik iš savo, bet ir iš kito daromų klaidų – tobulėjame sparčiau. Dabar vyksiu į finalą Švedijoje – tikiuosi ir ten viršyti savo lūkesčius. – dalinasi įspūdžiais pirmosios vietos nugalėtojas Vygintas Vitkauskas.
 
Varžybų nugalėtojas Vygintas jau rugsėjo 13-14 dienomis atstovaus Lietuvai „Volvo Trucks Driver Challenge 2018" Geteborge, Švedijoje. Ten jo lauks varžytuvės su 36 geriausiais vairuotojais iš viso pasaulio, kurių siekis pademonstruoti aukščiausios klasės įgūdžius siekiant Pasaulio čempiono titulo. Dvi dienas truksiantis renginys, kuriame susipins vairavimo iššūkiai ir puikiai praleistas laikas, vyks „Volvo Trucks Experience Center". Sveikiname čempioną ir siunčiame mūsų palaikymą bei linkime sėkmės Švedijoje.
 

.