Pasveikintas pirmojo EKO lyga sezono nugalėtojas!

EKO lyga startavo 2018 m. liepos 1 d., o pirmasis projekto sezonas tęsėsi iki 2018 m. gruodžio 31 d. Įtampa tarp pirmųjų, EKO lyga lyderių lentelės, vietų buvo tikrai didelė, kolegos nuolat konkuravo ir intriga išliko iki pat paskutiniųjų dienų. Pasibaigus sezonui ir suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo pirmieji EKO lyga nugalėtojai.

Sausio 9 dieną Vilniaus transporto padalinyje apdovanojome pirmuosius nugalėtojus – pirmąją vietą užėmė  ilgametis Girteka Logistics darbuotojas Laimutis Gervinskas, jo ekonominio vairavimo balas siekė net  97,19! Pirmąją vietą užėmusiam EKO lygos vairuotojui įteiktas 1 000 eur vertės poilsinės kelionės čekis. Antrąją ir trečiąja vietas užėmė broliai Vladimir ir Dmitrij Kuncevič. Jie surinko 95,08 ir 93,54 balus. Antros vietos nugalėtojui atiteko išmanusis telefonas Samsung Galaxy S9, trečios vietos – Fitbit išmanusis laikrodis. Iš viso buvo apdovanoti 24 PLATINUM lygos vairuotojai, kurių ekonominio vairavimo balas aukštesnis nei 90. Paskatinimo prizus gavo ir pirmi trys GOLD lygos vairuotojai, surinkę nuo 89,38 iki 89,54 balų.

Sveikinimo žodžius tardamas Transporto veiklos direktorius Donatas Načajus sakė: „Šiandien galime pasidžiaugti, kad augame ir tobulėjame ne tik skaičiais, bet ir užtikrindami pervežimų kokybę! Vairuojant ekonomiškai važiuojame saugiai ir atsakingai, todėl mažėja klaidų ir avarijų rizika. Įmonės vardu sakau, jog suprantame, kad sėkmė neateina vien techniškai atliekant savo darbą – tam tikrai reikia kiekvieno iš mūsų pastangų. Todėl mums rūpi, kad padėkoti kiekvienam prisidedančiam prie sėkmės, mums rūpi ne tik dirbti, bet ir kartu džiaugtis pasiekimais.“  

Susirinkusius taip pat pasveikino Vairuotojų mokymų centro vadovė Daiva Kirklienė: „Džiaugiamės, kad projektas pasiteisino, toliau jį vystysime, stiprinsime ir manome, kad jis sėkmingai gyvuos!“

Po renginio pakalbinome pirmosios vietos nugalėtoją L. Gervinską, kuris apdovanojimų dieną šventė ir savo gimtadienį. Laimutis pasidalino kaip pavyko pasiekti tokių puikių rezultatų: „Visų pirma reikia norėti, turėti motyvacijos siekti daugiau, įdėti šiek tiek pastangų ir viską galima pasiekti.“  Laimučio manymu, tokios programos kaip EKO lyga yra tikrai naudingos, jas reikia vystyti ir įtraukti žmones. Baigiant pokalbį nugalėtojas palinkėjo visiems kolegoms vieniems kitų nepamiršti.

Pirmasis EKO lygos sezonas baigėsi, pirmieji nugalėtojai apdovanoti, o nuo 2019 m. sausio 1 d., startavo jau antrasis EKO lyga sezonas, jo pabaiga ir rezultatų skaičiavimas numatomi birželio 30 d.  

.