Atidarytas Girteka Logistics transporto padalinys Lenkijoje

Kompanija „Girteka Logistics“ vasario 20 d. atidarė transporto padalinį Poznanės mieste Lenkijoje.

„Naujojo padalinio transportas vykdys pervežimus visoje Europoje. Planuojame, kad Poznanėje dar šiemet turėsime daugiau nei 300 lenkiškos registracijos vilkikų, o su jais dirbs apie 750 vairuotojų“, – sako įmonės Transporto veiklos direktorius Donatas Načajus.

Poznanėje bus įrengta vairuotojų Mokymo akademija, kurioje vairuotojai bus kokybiškai paruošiami darbui, taip pat jie galės periodiškai atnaujinti savo žinias bei tobulinti saugaus ir ekonomiško vairavimo įgūdžius. Vairuotojai čia gaus ne tik technines žinias, bet ir tinkamo elgesio ir komunikacijos gaires, kad galėtų profesionaliai reaguoti į darbe pasitaikančias situacijas.

Mokymo akademijoje vykdomi formalūs – vairuotojų profesinio kvalifikacijos įgijimo bei periodinio jos tobulinimo mokymo programos („95 kodas“) – mokymai. Taip pat ir neformalūs, bet vairuotojams ne mažiau svarbūs mokymai – teorinis bei praktinis testavimas, konsultacijos vairuotojams aktualiais klausimais.

Analogiškos vairuotojų Mokymo akademijos yra įsikūrusios pagrindiniuose įmonės transporto padaliniuose Vilniuje, Šiauliuose ir Smolenske.


.