Girteka Logistics

Pasirinkite miestą

Mūsų transporto parkas:

6000 naujų Volvo, Mercedes Benz ir DAF vilkikų, atitinkančių Euro 5 ir Euro 6 emisijos standartą; 
4600 „Schmitz“ bei „Krone“ vienadenių ir dvidenių šaldymo puspriekabių, kuriose įmontuoti termografai, specialios sutvirtinimo sistemos bei naujausia šaldymo įranga;
1900 „Schmitz“ ir „Kogel“ tentinių ir mega puspriekabių (su XL sertifikatais) 


Vilkikų ir puspriekabių technine priežiūra rūpinasi autoservisų, kurie yra įkurti šalia transporto bazių Vilniuje ir Šiauliuose, specialistai. Čia dirbantys darbuotojai, priima grįžtančius ir išleidžia į reisą išvykstančius vilkikus ir puspriekabes. Po kiekvieno reiso, servisuose sutvarkomi esami/galimi defektai bei atliekami periodiniai remonto darbai, kad transporto priemonės į reisą išvyktų maksimaliai saugios eksploatacijai. 

Girteka Logistics siekia, kad kroviniai visada būtų pristatyti saugiai ir laiku, o tvarkingas autoparkas – vienas iš pagrindinių būdų tai padaryti. Įvykus gedimui reiso metu, call centro vadybininkai, dirbantys 7 dienas per savaitę 24 val. per parą, koordinuoja tolimesnius vairuotojų veiksmus gedimui pašalinti, pvz.: organizuoja remonto darbus toje šalyje, kur įvyko gedimas.

Pagrindinis logistikos kompanijų „varikliukas“ tai profesionalūs vilkikų vairuotojai. Todėl vienas iš svarbiausių Girteka Logistics tikslų yra rūpintis savo vairuotojų profesionalumu bei kelti jų kvalifikaciją periodiškai atnaujinant jų žinias Girteka Logistics Mokymų centre.

Kodėl turėčiau rinktis darbą Girteka Logistics?
Nes tai didelė, ilgalaikę patirtį turinti kompanija užsitarnavusi patikimo vežėjo vardą visoje Europoje. 

Mūsų stiprybės: 
•    Konkurencingas ir laiku mokamas atlyginimas; 
•    Teoriniai ir praktiniai mokymai Girteka Logistics Vairuotojų akademijoje;
•    Kompetentingi ir paslaugūs vadybininkai; 
•    Standartizuotas darbo/ poilsio rėžimas; 
•    Pilnas automobilių techninis aptarnavimas;
•    Reisai po visą Europą, Skandinaviją bei NVS šalis;
•    Galimybė dirbti tiek Šiaulių tiek Vilniaus transporto padaliniuose;
•  Galimybė kilti karjeros laiptais – tapti vairuotojų mokytoju ar vadybininku ir tęsti karjerą administracijoje;
•    Įvairios papildomos naudos įmonės darbuotojams.

Skaidrumas ir atskaitomybė prieš savo klientus, darbuotojus bei visuomenę yra vienas iš įmonių grupės prioritetų.

Girteka Logistics – mums rūpi!

Kas yra Girteka Logistics? 1996-aisiais įkurta įmonė savo veiklą pradėjo turėdama vos vieną vilkiką. Šiandien Girteka Logistics gali didžiuotis savo pasiekimais europiniame transporto ir logistikos sektoriuje - net 6 000 Girteka Logistics vilkikų ir daugiau nei 12 000 vairuotojų kasdien pasiekia tolimiausius Europos bei NVS valstybių kampelius.

Tam, kad klientai gautų kokybiškas paslaugas, kasdien stengiasi 15 000 profesionalių darbuotojų komanda. Ypač didžiuojamės tuo, jog ne vienas jų savo karjerą įmonių grupėje pradėjo prieš 10 ar net 15 metų. Būtent stipri komanda ir yra pagrindinė Girteka Logistics varomoji jėga, sukūrusi tikrąją kompanijos sėkmės istoriją, o WE CARE (liet. k. – „Mums rūpi“) – yra daugiau nei šūkis. Tai mūsų požiūris ir pagrindinis principas, kuriuo remdamiesi kuriame Girteka Logistics verslo strategiją. Klientai, vežėjai, bendradarbiai, mūsų bendruomenė, akcininkai – tai penki mūsų misijos kelrodžiai, įprasminantys kasdieninę mūsų veiklą.


.