Girteka Logistics

Pasirinkite miestą
 Girteka Logistics Poznanės transporto bazėje įsikūrusios administracinės patalpos, mokymo klasės bei vairuotojų poilsio patalpos.

Administracinėse patalpose yra įsikūrusi Vairuotojų akademija, kurioje profesionalūs instruktoriai-mokytojai moko vairuotojus ekonominio vairavimo principų, vairavimo įvairiomis oro sąlygomis, darbo su naujais, moderniais vilkikais specifikos. Pagrindinis Vairuotojų akademijos tikslas – kad kiekvienas vairuotojas į reisą išvažiuotų tik tam tinkamai pasiruošęs, turėdamas darbui būtinas žinias.

Pagrindinės Poznanės Vairuotojų akademijos mokymo programos:
 
  • Bendrieji mokymai – ši programa apima visas temas, reikalingas kasdieniniam vairuotojų darbui, pradedant darbo ir poilsio režimą, baigiant įvaizdžio formavimu. Šiuos mokymus turi išklausyti visi įmonėje dirbantys vairuotojai – tai baziniai vienkartiniai mokymai.
  • EKO – ekologinis-ekonominis/saugus vairavimas. Šiuose mokymuose didžiausias dėmesys skiriamas saugaus ir ekonomiško vairavimo mokymui. Telematinės įrangos dėka galime stebėti kaip sekasi vairuoti automobilį ir patarti kaip galima tai daryti saugiau ir ekonomiškiau.
  • 95 kodas –tai tarptautinių pervežimų vairuotojų profesinis mokymas. Mokome ir pagal pradinę (ilgąją) programą, ir pagal periodinę.
  • EU – dirbantiems Europiniame parke (periodiškumas kas 1 metus).

Padalinyje, vairuotojų patogumui, įrengta: laukimo salė, poilsio kambarys, virtuvė, dušas, kavos aparatai, skalbyklės, džiovyklės. Dažniausiai vairuotojų lankomose zonose ir poilsio kambaryje veikia nemokamas Wi-Fi. Netoli transporto bazės bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje vairuotojai galės palikti asmeninius automobilius išvykdami į reisą.

Poznanės logistikos centro transporto parką sudaro:  Volvo, Mercedes-Benz ir DAF vilkikai, atitinkantys Euro 6 emisijos standartą. Visi įmonės vilkikai ne senesni nei 2 metų.
 
   
.