Girteka Logistics

Pasirinkite miestą

Girteka Logistics Šiaulių padalinyje po vienu stogu įsikūrę: modernus mokymo centras – Vairuotojų akademija, vairuotojų poilsio patalpos, transporto bei krovinių srautais besirūpinantys skyriai bei vilkikų servisas, kuriame atliekami visi restauravimo ir remonto darbai vienoje vietoje.

Teritorijoje įrengta daugiau nei 400 stovėjimo vietų lengviesiems automobiliams ir daugiau nei 200 – vilkikams. Kai kurios stovėjimo aikštelės dalys laisvai prieinamos visiems, kitos – saugomos užkardų. Saugomose aikštelėse vairuotojai, išvykdami į reisą, gali palikti savo transporto priemones.

Padalinyje, vairuotojų patogumui, įrengta: laukimo zonos, maisto/kavos aparatai, dušai, skalbyklės, džiovyklės. Dažniausiai vairuotojų lankomose zonose, serviso teritorijoje ir poilsio kambaryje veikia nemokamas Wi-Fi.

Administracinėse patalpose įrengta Girteka Logistics Vairuotojų akademija, kurioje profesionalūs lektoriai vairuotojus moko ekonominio vairavimo subtilybių, vairavimo įvairiomis oro sąlygomis, darbo su naujais vilkikais specifikos. Pagrindinis akademijos tikslas – užtikrinti, kad visi vairuotojai į reisą išvyktų tik tuomet, kai turės visas reikalingas žinias.

Vairuotojų akademijoje Šiauliuose vykdomų mokymų rūšys: 

 
  • 95 kodas – kaip visi žinote, tai tarptautinių pervežimų vairuotojų profesinis mokymas. Mokome ir pagal pradinę (ilgąją) programą, ir pagal periodinę.
  • Bendrieji mokymai – ši programa apima visas temas, reikalingas kasdieniniam vairuotojų darbui, pradedant darbo ir poilsio režimą, baigiant įvaizdžio formavimu. Šiuos mokymus turi išklausyti visi įmonėje dirbantys vairuotojai – tai baziniai vienkartiniai mokymai. 
  • EKO – ekologinis-ekonominis/saugus vairavimas. Šiuose mokymuose didžiausias dėmesys skiriamas saugaus ir ekonomiško vairavimo mokymui. Telematinės įrangos dėka galime stebėti kaip sekasi vairuoti automobilį ir patarti kaip galima tai daryti saugiau ir ekonomiškiau.
  • EU – dirbantiems Europiniame parke (periodiškumas kas 1 metus).
  • RUS – dirbantiems Rusijos parke (periodiškumas kas 1 metus).
  • TAPA (brangūs kroviniai) – visiems, vežantiems aukštos vertės krovinius.
Šiaulių logistikos centre apmokomi vairuotojai darbui Rusijoje ir Europoje.

Modernaus Šiaulių logistikos centro autoserviso darbuotojai rūpinasi vilkikų ir puspriekabių technine priežiūra - priima grįžtančius ir išleidžia vykstančius į reisą vilkikus ir puspriekabes, sutvarko esamus defektus bei atlieka periodinius remonto darbus, kad transporto priemonės į reisą išvyktų tik techniškai tvarkingos. Šiaulių logistikos centro transporto parką sudaro:  Volvo, Mercedes Benz ir DAF vilkikai, atitinkantys Euro 5 ir Euro 6 emisijos standartą. Visi įmonės vilkikai ne senesni nei 2-jų metų.


 
.