Girteka Logistics

Pasirinkite miestą
Girteka Logistics Smolensko padalinio teritorijoje įrengtas modernus mokymų centras – Vairuotojų akademija, kavinė, mini viešbutis, dušai, mokėjimo terminalas, medicinos punktas. Toje pačioje teritorijoje įsikūrę oficialūs Renault ir Volvo atstovai, kur teikiamos visapusiškos automobilių aptarnavimo bei remonto paslaugos.

Gretimoje teritorijoje yra saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, talpinanti daugiau nei 600 transporto priemonių - vilkikams, puspriekabėms bei lengviesiems automobiliams.

Administracinėse Girteka Logistics patalpose įsikūrusi Vairuotojų akademija, kurioje profesionalus instruktorius-mokytojas moko vairuotojus ekonominio vairavimo principų, vairavimo įvairiomis oro sąlygomis, darbo su naujais, moderniais vilkikais specifikos. Pagrindinis Vairuotojų akademijos tikslas – kad kiekvienas vairuotojas į reisą išvažiuotų tik tam tinkamai pasiruošęs, turėdamas darbui būtinas žinias.

Pagrindinės Smolensko Vairuotojų akademijos mokymo programos:

Bendrieji mokymai – ši programa apima visas temas, reikalingas kasdieniniam vairuotojų darbui, pradedant darbo ir poilsio režimą, baigiant įvaizdžio formavimu. Šiuos mokymus turi išklausyti visi įmonėje dirbantys vairuotojai – tai baziniai vienkartiniai mokymai. 
EKO – ekologinis-ekonominis/saugus vairavimas. Šiuose mokymuose didžiausias dėmesys skiriamas saugaus ir ekonomiško vairavimo mokymui. Telematinės įrangos dėka galime stebėti kaip sekasi vairuoti automobilį ir patarti kaip galima tai daryti saugiau ir ekonomiškiau.
RUS – dirbantiems Rusijos parke (periodiškumas kas 1 metus).
TAPA (brangūs kroviniai) – visiems, vežantiems aukštos vertės krovinius.

Smolensko logistikos centre apmokomi vairuotojai darbui Rusijoje ir Europoje.

Vilkikų ir puspriekabių technine priežiūra rūpinasi logistikos centro servisų darbuotojai - priima grįžtančius ir išleidžia vykstančius į reisą vilkikus ir puspriekabes, sutvarko esamus defektus bei atlieka periodinius remonto darbus, kad transporto priemonės į reisą išvyktų tik techniškai tvarkingos.

Smolensko logistikos centro transporto parką sudaro:  Volvo ir Mercedes-Benz vilkikai, atitinkantys Euro 5 ir Euro 6 emisijos standartą. Visi įmonės vilkikai ne senesni nei 2 metų.
 
  
.