Girteka Logistics

Pasirinkite miestą
Girteka Logistics Vilniaus transporto padalinys, tai - vairuotojų mokymo akademija, vairuotojų poilsio patalpos, vilkikų servisas ir transporto bei krovinių srautais besirūpinantys skyriai.

Įmonės teritorijoje įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje vairuotojai gali palikti asmeninius automobilius išvykdami į reisą. Padalinyje, vairuotojų patogumui, įrengta: laukimo zonos, maisto/kavos aparatai, dušai, skalbyklės, džiovyklės. Dažniausiai vairuotojų lankomose zonose, serviso teritorijoje ir poilsio kambaryje veikia nemokamas Wi-Fi.

Vairuotojų akademijos profesionalūs lektoriai vairuotojus moko ekonominio vairavimo subtilybių, vairavimo įvairiomis oro sąlygomis, darbo su naujais vilkikais specifikos. Taip pat Vairuotojų akademijoje yra mokoma 95 kodo. Vairuotojų akademijoje dėstoma net 12 skirtingų programų, dalis kurių – privalomos ir vienodos visiems vairuotojams, dalis specifinių mokymų – važiuojantiems Skandinavijoje, Norvegijoje, Rusijoje arba Europos keliais. Pagrindinis akademijos tikslas – užtikrinti, kad visi vairuotojai į reisą išvyktų tik tuomet, kai turės visas reikalingas žinias.
15 000

Profesionalų dirba
Girteka Logistics

40m.

Vidutinis vairuotojų 
amžius įmonėje

707žm.

Tiek per mėnesį
apmokome vairuotojų

3000t

Televizorių pervežėme
per 2016 metus

Pagrindinės Vilniaus Transporto padalinio mokymų programos:
 
  • 95 kodas – kaip visi žinote, tai tarptautinių pervežimų vairuotojų profesinis mokymas. Mokome ir pagal pradinę (ilgąją) programą, ir pagal periodinę.
  • Bendrieji mokymai – ši programa apima visas temas, reikalingas kasdieniniam vairuotojų darbui, pradedant darbo ir poilsio režimą, baigiant įvaizdžio formavimu. Šiuos mokymus turi išklausyti visi įmonėje dirbantys vairuotojai – tai baziniai vienkartiniai mokymai. 
  • EKO – ekologinis-ekonominis/saugus vairavimas. Šiuose mokymuose didžiausias dėmesys skiriamas saugaus ir ekonomiško vairavimo mokymui. Telematinės įrangos dėka galime stebėti kaip sekasi vairuoti automobilį ir patarti kaip galima tai daryti saugiau ir ekonomiškiau.
  • NORG – tai programa, skirta vairuotojams, dirbantiems Norvegiškame parke. Ji apima tas temas, kurios aktualiausios dirbant Norvegijoje. Periodiškumas – prieš kiekvieną žiemos sezoną.
  • SKAN – programa skirta dirbantiems Skandinaviškame parke ir važinėjantiems tiek po Švediją, Suomiją, Daniją bei dalį Norvegijos. Periodiškumas – prieš kiekvieną žiemos sezoną.
  • EU – dirbantiems Europiniame parke (periodiškumas kas 1 metus).
  • RUS – dirbantiems Rusijos parke (periodiškumas kas 1 metus).
  • TAPA (brangūs kroviniai) – visiems, vežantiems aukštos vertės krovinius.

Vilniaus logistikos centro autoserviso darbuotojai rūpinasi vilkikų ir puspriekabių technine priežiūra - priima grįžtančius ir išleidžia vykstančius į reisą vilkikus ir puspriekabes, sutvarko esamus defektus bei atlieka periodinius remonto darbus, kad transporto priemonės į reisą išvyktų tik techniškai tvarkingos. Vilniaus logistikos centro transporto parką sudaro:  Volvo, Mercedes Benz ir DAF vilkikai, atitinkantys Euro 5 ir Euro 6 emisijos standartą. Visi įmonės vilkikai ne senesni nei 2-jų metų.

.